Anasayfa Haber Kanes yayınları çocuk kitabı yarışması düzenliyor

Kanes yayınları çocuk kitabı yarışması düzenliyor

2 dakika okundu
0
2
550

Çocuk Kitabı Yarışması!

Kanes Yayınları çağdaş çocuk edebiyatına özgün eserler kazandırmak ve yeni yazarlar keşfetmek amacıyla, Çocuk Edebiyatı Yarışması düzenliyor. Yarışma 7-12 yaş ve 12+ yaş kategorilerinde gerçekleşecek.

Çocuk kitabı yarışması süreci

Kurulduğu günden bu yana çağdaş Türk edebiyatına yeni nesil katkılar sağlamayı hedefleyen Kanes Yayınları, kısa sürede birçok yazar ve ilk kitaba imza atmayı başardı. Çocuk edebiyatı alanında da çalışmalarına hız katan yayınevi, yeni yazarlar ve eserlerin keşfedilmesinde köprü görevi üstlenecek Çocuk Edebiyatı Yarışması düzenliyor.

çocuk kitabı yarışması

Çocuk edebiyatı yarışması 7-12 yaş ve 12+ yaş kategorilerinde gerçekleşecek. “Kanes Yayınları çocuk edebiyatı yazarlarını arıyor!” sloganıyla gerçekleşecek olan yarışma 18 yaş üzeri yazarları kapsıyor.

Birincilik ödülü 1.000 TL

Yarışmada iki farklı kategoride birincilik alanlar 1.000’er TL para ödülü ile ödüllendirilecek. Ayrıca ödüle layık görülen eserler Kanes Yayınları etiketiyle 2019 İstanbul Tüyap kitap fuarına kadar kitap olarak basılacak. Yarışmaya başvuru için son katılım tarihi 15.02.2019. Yarışmanın sonuçları ise 01.03.2019 tarihinde açıklanacak.

Yarışmanın detayları için tıklayınız.

Daha fazla ilgili makale yükle
Load More By Haber Servisi
Load More In Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunu da kontrol edin

Karantina Günlerinde Çocuklar İçin Kitap Önerileri: 3-6 Yaş

Bütün dünyayı saran corona virüsü nedeniyle hepimizin evlere hapsolduğu bu günlerde, çocuk…