Çocuk Edebiyatı Genel Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları

Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları

0
101

Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları: Loti Kitap… Aden Sevi… Aforizmaları… Yazarlık atölyesi… Yaratıcı yazarlık atölyesi… Yazarlık kursları… Yazmak… Yazarlık dersleri… Atölye… Atölye çalışmaları… Detaylar Edebiyat Çocuk‘ta…

Yazarlık Dersleri 1011: Yazarlık Aforizmaları

Günümüzde yaratıcı yazarlık çalışmalarına çok ciddi bir ilgi var. Bu ilgi, her gün yeni kitapların yayımlanmasını da sağlıyor. Yayıncılık dünyasına yeni bir soluk getiren Loti Kitap yaratıcı yazarlık dersleri alan, atölyelere katılan yazar adayları için harika bir kitap yayımladı. Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları isimli kitap, yazmak isteyip de motivasyon arayan yazar adaylarının gereksinimlerini karşılayacak düzeyde. Birbirinden farklı tecrübeli yazarların veciz sözlerinin bir arya getirildiği bu kitap, önemli bir boşluğu dolduracak nitelikte. Yazmak isteyen, yazma becerilerini geliştirmeyi amaçlayan ve birtakım atölyelerle kendini geliştiren yazar adaylarının okuması gereken bu kitap oldukça değerli.

Tanıtım bülteninden…

Edebi bir eseri hayata geçirmek, her yazar adayının hayalini kurduğu süreçlerin başında gelmektedir. Kaleme alınan bir romanın ya da hikâyenin okurlarla buluşması, okurlar tarafından beğeni toplaması ve en önemlisi edebi bir derinlik taşıması; yazar adaylarının temel hedeflerindendir.
Yazarlık yolunda atılacak ilk adım, nitelikli eserler okumak ve yaratıcı yazarlık eğitimleri almaktır. Yazarlık Dersleri 101: Yazarlık Aforizmaları isimli bu eser, siz yazar adaylarının yazarlık eğitimine ilk adımı atmanız için hazırlandı. Dünyaca ünlü birçok yazardan, kitap yazma serüvenleri ve süreçleri hakkında birbirinden değerli sözler sizler için derlendi.
Yazarlığa ilk adımı atarken, tecrübeli yazarların özel tavsiyeleri sizlere faydalı bir yol arkadaşlığı sunacak.

Kitabı satın almak için tıklayınız.

Daha Fazla İlgili Makaleyi Yükle
Daha Fazla Yükle Edebiyat Çocuk
Daha Fazla Yükle Genel
Yoruma kapalı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2023 Kırmızı Kalem Edebiyat Öykü Yarışması Sonuçlandı

2023 Kırmızı Kalem Edebiyat Öykü Yarışması Sonuçlandı. Yediveren Yayınları ve Banliyö Ajan…